Proboszczowie parafii…

PROBOSZCZOWIE PARAFII NAWRÓCENIA ŚWIĘTEGO PAWŁA

Ks. mgr. kan JAN KARAŚ Ks. mgr. kan. JAN KARAŚ
Administrator Parafii Nawrócenia św. Pawła
w latach 2010 – 01.07.2012
Proboszcz Parafii Nawrócenia św. Pawła
od 01.07.2012 r.
mgr. kan. RYSZARD WIECZOREK Ks. mgr. kan. RYSZARD WIECZOREK
Administrator Parafii Nawrócenia św. Pawła
w latach 07.12.1987 – 13.12.1997
Proboszcz Parafii Nawrócenia św. Pawła
w latach 13.12.1997 – 26.06.2012
Ks. kan. ZBIGNIEW STASZKIEWICZ Ks. kan. ZBIGNIEW STASZKIEWICZ
Proboszcz parafii Nawrócenia św. Pawła
w latach 1976 – 07.12.1997
Ks. inf. JÓZEF DĄBROWSKI Ks. inf. JÓZEF DĄBROWSKI
Proboszcz parafii Nawrócenia Świętego Pawła
w latach 1956-1976
Dziubinski Ks. kan. PAWEŁ DZIUBIŃSKI
Proboszcz parafii Nawrócenia Świętego Pawła
w latach 1925-1955
Pruszkowski Ks. kan. JÓZEF PRUSZKOWSKI
Proboszcz parafii Nawrócenia Św. Pawła
w latach 1907-1925
Ks. kan. FELIKS KAMIŃSKI Ks. kan. FELIKS KAMIŃSKI
Proboszcz parafii Nawrócenia Św. Pawła
w latach 1896-1907
Ks. LUDWIK BOŁDAK Ks. kan. LUDWIK BOŁDOK
Pierwszy proboszcz parafii
w latach 03.05.1884 – 22.12.1895