OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 grudnia 2017

II NIEDZIELA ADWENTU

 

 1. Trwa roznoszenie opłatków. Można także wziąć je pod chórem, bądź dla siebie, bądź też dla siebie i sąsiadów. Ułatwi to pracę wolontariuszkom, które roznoszą opłatki.
 2. Pod chórem dostępne są świece Caritas na wigilijny stół. W dni powszednie możemy też świece i opłatki otrzymać w biurze parkingu, przy ul. Dolnej Panny Marii.
 3. Zapraszamy na pielgrzymki. Warto skorzystać z wyjątkowo okazyjnych cen biletów. Np. do Mediolanu i Rzymu za 118 zł, do Ziemi Świętej za 380. Informacje i zapisy u ks. Proboszcza lub w biurze parkingu.
 4. W minionym tygodniu odbyły się wybory do Rady Duszpasterskiej w wyniku czego w jej skład wejdą: Andrzej Chaciołka, Andrzej Jaksim, Marcin Oleksa, Monika Oleksa i Paulina Pietrzak. Skład zostanie uzupełniony o osoby wchodzące z urzędu oraz z nominacji ks. Proboszcza.
 5. 14 grudnia zapraszamy na kolejną Mszę o Miłość z katechezą o miłości i czuwaniem przy relikwiach św. Walentego. Temat katechezy to „samotni pośród bliskich”
 6. Wszystkich uczestników pielgrzymek krajowych i zagranicznych, zrealizowanych i tych, które odbędą się w 2018 roku, zapraszamy na spotkanie opłatkowe w niedzielę za tydzień. Msza św. o godz. 11.30 oraz po mszy św. spotkanie w Sali św. Józefa.
 7. Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii w dniach 22, 23, 24 grudnia. Serdecznie zapraszamy.
 8. W sobotę 16 grudnia księża udadzą się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłaszanie chorych.
 9. W wigilię Bożego Narodzenia odprawimy mszę św. zbiorową za tcyh, których braknie przy wigilijnym stole. Intencje można zgłaszać w zakrystii i kancelarii.
 10. Przez cały adwent roraty od poniedziałku do soboty o 6.30, zaś w soboty dodatkowo o 18.30. Serdecznie zapraszamy.
 11. Dziś w całym kościele zbiórka ofiar do puszek na organizację Pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 12. Mamy wolne intencje mszy św. także na najbliższe dni oraz w Święta.
 13. W minionym tygodniu odszedł do Pana Bronisław Serej.