OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 kwietnia 2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

  1. Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako niedziela biblijna. Niech będzie ona zachętą do sięgania po Słowo Boże i życia nim na co dzień
  2. We wtorek msza św. o godz. 10.00 z poświęceniem i rozdaniem chleba św. Antoniego.
  3. Działająca przy naszej parafii Fundacja pod Damaszkiem uruchomiła Przystań Wsparcia Życia Rodzinnego – punkt konsultacyjny, gdzie można spotkać się z psychologiem, prawnikiem czy księdzem. Kontakt pod nr tel. 691 345 293 lub poprzez stronę lub fanpage Fundacji. W Przystani przyjmują od 16 stej do 19 stej – psycholog w poniedziałki i środy, prawnik we wtorki ksiądz w czwartki. Przystań mieści się w pokoju obok kancelarii. Wejście od ul. Dolnej Panny Marii.
  4. Społeczność XXIX Liceum Ogólnokształcącego (dawniej gimnazjum nr 9) zaprasza na dzień otwartych drzwi we wtorek 24 kwietnia 2018 r.
  5. Dyrektor Przedszkola nr 28 przy ul. Kruczej 6 informuje, że trwają zapisy dzieci w wieku 2,5 – 6 lat. Zainteresowanych zapraszamy do placówki codziennie od 9.00 – 11.00. Zapisy od 7.30 do 17.00
  6. Spotkanie przedpielgrzymkowe uczestników lipcowej pielgrzymki do Ziemi Świętej za tydzień, w niedzielę 22 kwietnia po mszy św. o godz. 18.30. Zapraszamy zatem na mszę św. wieczorową a po mszy do Sali św. Józefa na spotkanie.
  7. Nasza parafia organizuje pielgrzymki do Północnych Włoch samolotem z Lublina, Ziemi Świętej samolotem z Lublina, do Medjugorie autokarem, oraz Fatimy i Montserrat, i Etiopii samolot z Warszawy. Chętnych proszę o kontakt osobisty. Zapisy na pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia i Niepokalanowa w dniach 21-22 kwietnia u ks. Pawła. Koszt ok. 200 zł.
  8. Mamy wolne intencje mszy św., w tym gregoriańskich.W minionym tygodniu Przez sakrament chrztu przyjęliśmy do Kościoła: Julię Kałdonek, Lenę Wójcik i Olgę Dąbrowską. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie Radosław Robak i Justyna Sadurska. Do Pana odeszli: Janina Krysa, Janusz Hanzlik, Alicja Paszkowska.