OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 sierpnia 2017

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Z racji 13 go dnia miesiąca zapraszamy dziś po mszy św. o godz. 18.30 na różaniec fatimski.
  2. Jutro, 14 sierpnia zapraszamy na 18.30 na Mszę o Miłość z katechezą o miłości i czuwaniem przy relikwiach św. Walentego. Tytuł katechezy „Ślubu nie będzie”. Katecheza dotyczyła będzie przeszkód do małżeństwa oraz sytuacji nieprawidłowych, które powinny skłaniać narzeczonych do poważnego przemyślenia swojej decyzji.
  3. We wtorek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze św. w układzie niedzielnym.
  4. Mamy wolne intencje na msze św. indywidualne w tym miesiącu oraz na msze św. gregoriańskie i indywidualne w kolejnych miesiącach roku.
  5. W dniach 25-27 sierpnia odbędzie się w Garbowie Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej. Zapisy przez Stronę internetową lub w biurze Centrum Duszpasterstwa Archidiecezji Lubelskiej.
  6. W najbliższą środę – 16 sierpnia – Fundacja Nasza Tradycja zaprasza na uroczysty Wieczór ku czci Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wieczór rozpocznie o godzinie 18 w Bazylice Ojców Dominikanów Msza Święta w intencji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Po Mszy odbędzie się promocja albumu poświęconego Biskupowi Stefanowi Wyszyńskiemu Ordynariuszowi Lubelskiemu w latach 1946-1949. W części artystycznej wystąpi Mieczysław Szcześniak, który po raz pierwszy w Lublinie zaśpiewa wiersze ks. Jana Twardowskiego ze swojej najnowszej płyty zatytułowanej „Nierówni”. Wstęp wolny.
  7. Jest do nabycia za dowolną ofiarą prasa katolicka.
  8. W minionym tygodniu przez sakrament chrztu św. została przyjęta do Kościoła: Lidia Wysocka. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Mateusz Sych i Katarzyna Bodziak. Do Pana odeszli: Bogdan Krzyżanowski, Maria Stodółkiewicz, Leszek Maruszak i Teresa Paszkowska.