OGŁOSZENIA PARAFIALNE

15 października 2017

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. Zapraszamy na codzienne, wspólne odmawianie różańca w miesiącu październiku o godz. 18.00
  2. Od dziś można zapisać imiona swoich bliskich zmarłych, których chcemy polecić w modlitwie wspominkowej w listopadzie. Przy wyjściu z kościoła księża będą zapisywać imiona zmarłych lub też można wziąć kartkę wspominkową i przynieść ją wypełnioną. Wypełnione kartki prosimy przekazywać księżom w zakrystii, lub kancelarii. Prosimy nie wrzucać ich na tacę.
  3. Spotkania przedpielgrzymkowe. Wyjeżdżających do Mediolanu i Bergamo dziś ok. 17.30, po mszy o 16.30, zaś wyjeżdżających w listopadzie do Ziemi Świętej 22.11 o po mszy św. o 16.30.
  4. Dnia 31 października w wigilię Wszystkich Świętych, chcemy po wieczornej mszy św. wzorem wielu miast w Polsce zorganizować pochód wszystkich świętych. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału, zaś tych, którzy chcieliby przebrać się za jakąś konkretną postać, prosimy o wcześniejszy kontakt.
  5. Mamy wolne intencje na msze św. indywidualne w październiku i listopadzie, oraz na msze w. gregoriańskie w grudniu, oraz w 2018 roku.
  6. Zapraszamy na pielgrzymki do Włoch – Śladami Relikwii Męki Pańskiej, do Ziemi Świętej 5 – 11 lipca, Obecnie bilety zaczynają się od 350 zł. Jeśli chcemy skorzystać z niskich cen, decydujmy się już teraz, gdyż bilety z całą pewnością będą drożały. Zakopanego i Krakowa 21 – 22 października oraz Medjugorie.
  7. Zachęcamy do nabycia za dowolną ofiarą prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu przyjęliśmy do Kościoła przez sakrament chrztu świętego Julię Niedzielską. Przed ołtarzem Pańskim ślubowali sobie: Sebastian Kolada i Anna Kozdra, Jakub Filipiak i Urszula Bednarczyk, Piotr Caboń i Katarzyna Kulik.